I ri Ditari i Gregut nr. 8 - Fat i mbrapshte Shiko më të madhe

Ditari i Gregut nr. 8 - Fat i mbrapshte

Jeff Kinney A-002120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Greg Hefli eshte nje periudhe deshtimesh. Shoku i tij i ngushte, Roul Xhefersoni e ka braktisur dhe te gjesh shoke te rinj ne shkollen 9-vjecare, eshte thuajse e pamundur.  Per te kthyer rroten e fatit, Gregu vendos ti hyje rruges se besimit dhe ti lere vendimet e tij rastesise. Çfare do te ndodhe me fatin e Gregut valle..!!?

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272317

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe218
ISBN9789928272317
Titulli origjinalDiary of a wimpy kid: hard luck
RedaktoriLoredan Bubani
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.3
PërkthyesiArtan Miraka