Kur qeshën ëndërrbukurat Shiko më të madhe

Kur qeshen enderrbukurat

Odise Plaku OPE0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përrallë e bukur kur realja dhe magjikja gërshetohen aq bukur; disa shoqe që jetojnë dy realitete vijnë me botën e tyre, me ëndrrat dhe dëshirat. Libri është shoqëruar me ilustrimet e piktorit Ergys Faja

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe14
RedaktoriRoland Lushi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë