Ne mbreterine e fantasize - Vell. 2 Shiko më të madhe

Ne mbreterine e fantasize - Vell. 2

Jeronim Stilton PE0053

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

894 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 30 4

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

                                      

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN978 9928 175 30 4
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç