Letersia ne totalitarizem dhe "“Dossier K”" Shiko më të madhe

Letersia ne totalitarizem dhe "“Dossier K”"

Shaban Sinani NA0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Letërsia në totalitarizëm dhe "Dossier K", është në vijim të botimit të mëparshëm i "Një dosje për Kadarenë", i cili u publikua për herë të parë në vitin 2005, në Tiranë.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 09 5

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe478
ISBN978 9928 109 09 5
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë