Cmim i reduktuar! Mite dhe demonë në veprën e Kadaresë Shiko më të madhe

Mite dhe demonë në veprën e Kadaresë

Shaban Sinani NA0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri Mite dhe demonë në veprën e Kadaresë është konceptuar në pesë kapituj.Duke qenë një vepër me standarde shkencore, libri mbështetet në analiza dhe referenca të shumta. Gjithashtu, në fund libri ka edhe treguesin emëror, përgatitur nga Eranda Allmetaj.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët530
ISBN978 9928 4353 0 9

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët530
ISBN978 9928 4353 0 9
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë