Cmim i reduktuar! Pyetje në albanologji- autorë dhe teza Shiko më të madhe

Pyetje në Albanologji

Shaban Sinani NA0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Pyetje në Albanologji" merret me autoritete, argumente e probleme të hershme e të sotme të albanologjisë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët318
ISBN978 9928 109 55 2

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët318
ISBN978 9928 109 55 2
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë