I ri Ditari i Alicës Tom 8 - Po sikur të bëjmë paqe! Shiko më të madhe

Ditari i Alices Tom 8 - Po sikur te bejme paqe!

Sylvie Louis BAT0153

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Alica nuk ka të ndalur me aventurat e saj. Sherret në klasë janë të pranishme dhe ende nuk dihet nëse do të triumfojë miqësia mes mikeshave. Edhe ky numër shoqërohet me vizatimet fantastike të Christinë Battuz

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët159
ISBN9789928219824

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

I dashur ditar,

Asgjë nuk po ecën mirë në klasën e 6-të B! Një nxënëse e klasës bëri një gabim dhe era e grindjes po fryn tashmë mes nesh. Oh, jo! Shpresoj që të triumfojë miqësia! E deri sa të më ndërrohen këto mendime kemi “move dub në shkollë!

Një party – surprozë për ditën e fundit të shkollës para se të marrim pushumet

Ngjarje të pabesueshme si metamorforza e Zoes në bebe peshkaqen dhe një takim kokë më komë me.... një merimangë miogal!

Alisa!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët159
ISBN9789928219824
Titulli origjinalNe m'appelez plus jamais Biquette ! (Le journal d'Alice #7)
Redaktori2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë