I ri Ditari i Alicës Tom 8 - Po sikur të bëjmë paqe! Shiko më të madhe

Ditari i Alices Tom 8 - Po sikur te bejme paqe!

Sylvie Louis BAT0153

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Alica nuk ka të ndalur me aventurat e saj. Sherret në klasë janë të pranishme dhe ende nuk dihet nëse do të triumfojë miqësia mes mikeshave. Edhe ky numër shoqërohet me vizatimet fantastike të Christinë Battuz

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219824

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

I dashur ditar,

Asgjë nuk po ecën mirë në klasën e 6-të B! Një nxënëse e klasës bëri një gabim dhe era e grindjes po fryn tashmë mes nesh. Oh, jo! Shpresoj që të triumfojë miqësia! E deri sa të më ndërrohen këto mendime kemi “move dub në shkollë!

Një party – surprozë për ditën e fundit të shkollës para se të marrim pushumet

Ngjarje të pabesueshme si metamorforza e Zoes në bebe peshkaqen dhe një takim kokë më komë me.... një merimangë miogal!

Alisa!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe159
ISBN9789928219824
Titulli origjinalNe m'appelez plus jamais Biquette ! (Le journal d'Alice #7)
Redaktori2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë