Ditari i Alisës - Tom 5 Shiko më të madhe

Ditari i Alises - Tom 5 - Sezoni i limonades

Sylvie Louis BAT0138

Libër i ri

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

I dashur udhëtar!

Përgjatë një javë fluturova në Belgjikë. Yeehhh. Çanta e pushimeve është bërë gati. Dhe ju me siguri që doni të dini gjithçka për pushimet me kushërinjtë e mi Lulu dhe Quentin, për të mos përmendur hallën Maude dhe gjyshen Xhuljetë!

Unë pushoj në një plazh me rërë. Para meje shkëlqen dielli. Nuk ka palma në horizont. Uji nuk shkëlqen. Shkurtiisht, ne jemi në Qebek.

Alice

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe157
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë