I ri Cmim i reduktuar! Ditari i Alises 9 – Floke debore dhe rrahje zemre Shiko më të madhe

Ditari i Alises 9 – Floke debore dhe rrahje zemre

Sylvie Louis A-000663

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria Ditari i Alises i autores Sylvie Louis vijon ne shqip me librin e nente, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Botart.

Më shumë detaje

491 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341242

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

I dashur ditar!

Çfarë ka më magjike sesa Krishtlindja e bardhë?

Sidomos kur pushimet i kalon në Covey Hill!

Sa kënaqësi të takosh Maria-Evën, Afrikan, Emën, Petrysin dhe të tjerët në janar! E vetmja hije në gjithë këtë: Kruela u kthye përsëri në shkollë. Rrezikshmërisht në formë... Këtë dimër, po ndodhin dy dashuri!

Rreth meje, Kupidi nuk rri kurrë pa punë, më e pakta që mund të themi.

Karimi më mungon... Pse nuk po më asnjë shenjë jete?

Alisa

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928341242
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Barjami