I ri Ditari i Alicës Tom 7 - Mos më thërrisni më kurrë qengj! Shiko më të madhe

Ditari i Alices Tom 7 - Mos me therrisni me kurre qengj!

Sylvie Louis BAT0152

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat e Alicës vazhdojnë. Në ditarin e saj vijnë rrëfime për përplasjet në shkollë, sherret e Astrid Vermylë, e cila është shpallur në kërkim nga policia pas një sherri që ka bërë në kufirin amerikan dhe momentet nga Dita e Halluinit. Edhe ky numër shoqërohet me vizatimet fantastike të Christinë Battuz

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219817

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

I dashur ditar,

Cc’vjeshtë e stuhishme! Për shkak të pakujdesive legjendare të Astrid Vermylë, ja ku jam viktimë e intimidimit në shkollë. Si do të ndihem? Astrit Vermylë ka bërë prapësi edhe në kufirin amerikan, gjithashtu. A është ajo një emigrante e paligjshme që kërkohet nga policia? E pastaj, janë këto sinjalet e dritave dhe ulërimat gjatë natës.... Të jetë e pushtuar nga xhindet shtëpia pas nesh?

Përfundimisht, kjo periudha e Hallouinit është plot ankth....

Alisa!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe158
ISBN9789928219817
Titulli origjinalEt si on faisait la paix ? (Le journal d'Alice #8)
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë