Ditari i Alisës - Tom 1 Shiko më të madhe

Ditari i Alises - Tom 1

Sylvie Louis BAT0134

Libër i ri

465 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116574

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sot jam larguar nga rrëmuja dhe jam mbledhur në dhomën time pasi xhaxhi Aleksi më bëri dhuratë dy fletore me të cilat unë kam vendosur që të mbaj një ditar. Ideja është e xhaxhait. Pikërisht, nesër rikthehem në shkollë dhe me siguri do të kem shumë gjëra për të shkruar. Pyes veten se kush do të jetë në klasën time ... Do të ishte kaq ftohtë të jesh me Marie-Eve (shoku im më i mirë)! Dhe tmerri absolut i dështimit të Gigi Foster (armiku publik numër Një). Si nuk mund të pres, ditar i dashur, për t'i treguar aventurat e mia!

Alice

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe155
ISBN9789928116574
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë