Cmim i reduktuar! Ditari i Alisës - Tom 6 Shiko më të madhe

Ditari i Alises - Tom 6 Mire se erdhet ne klasen e gjashte

Sylvie Louis BAT0139

Libër i ri

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

E nderuar gazetë!

Kam kënaqësinë t’ju noftoj se sot inauguroj sezonin e dytë në shkollë. Mezi pres që t’ju tregoj se kush është në klasën time dhe kush nuk është më. (Karim më mungon. Do të doja të dëgjoja më shumë prej teje) A do të kalojmë edhe një tjetër vit magjik me z. Gauthier?

A do të vuajmë akoma nga zemërimi i frikshëm i Cruta Fattal?!
Alice

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe157
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë