Ditari i Alisës - Tom 2 Shiko më të madhe

Ditari i Alises - Tom 2

Sylvie Louis BAT0135

Libër i ri

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116666

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të nderuar gazetarë!

Sot inauguroj fletoren e gjelbër.

Do t’ju tregoj gjithçka që I ndodh 42-vjeçarit Isidore Bottine dhe të gjithë aventurat e klasës së 5-të B (Kjo është klasa ime në shkollën Les Erables) A do ta meritojë edhe mësuesi ynë anglez pseudonimin Cruella? Dhe a do të jetë gjithmonë 100% cool z. Gauthier. Le t’ia fillojmë me Marie – Eve. Miku im më I mirë ka zbuluar një këngëtare të mahnitshme! Lola Falbala…

Alice

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe157
ISBN9789928116666
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë