Në mbretërinë e fantazisë 3 Shiko më të madhe

Ne mbreterine e fantazise - Vell. 3

Jeronim Stilton PE0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët380
ISBN978 9928 200 42 6

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridhemi së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floriandën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërisht paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati?

Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

 

Të dhëna

Fletët380
ISBN978 9928 200 42 6
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani