I ri Njeriu i padukshëm – shqip & anglisht Shiko më të madhe

Njeriu i padukshëm – shqip & anglisht

Herbert George Wells A-006078

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Wellsi i përdori njohuritë e shkencës dhe gjeninë e tij imagjinuese për të krijuar ''fantazitë e tij shkencore''. Ai është kudo - dhe asgjëkund. Një fshat i qetë, një stuhi bore e furishme, një i huaj misterioz...... Së fundi, i takon një njeriu për ta zgjidhur këtë mister dhe t’i japë fund kësaj katrahure, për të zbuluar identitetin e Njeriut të Padukshëm..

 

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789992798327

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe240
ISBN9789992798327
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë