101 gjera qe duhet te dini per futbollin

Grup autorësh A-007584

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të zbuloni se nga e ka prejardhjen futbolli, ky sport që ka admirues në gjithë planetin, dhe si është zhvilluar në shekuj, cili ishte klubi i parë i futbollit, pse disa stadiume e klube janë me famë botërore, cilët janë futbollistët më të famshëm në historinë e futbollit, golashënuesit, mbrojtësit, mesfushorët e portierët më të mirë. Për ju të apasionuar mbas mbretit të sporteve, ky libër plot e përplot me ilustrime, me informacione e kuriozitete do të bëhet mjaft i dashur.

Certifikuar për sigurinë nga BE

988 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928287809

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287809
V. Bot2021
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha+8
StatusiI ri
Përmasat165 x 225 mm