101 gjera qe duhet te dini per Shpikjet dhe Zbulimet

Grup autorësh A-007581

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Veglat dhe zjarri, Komunikimi, Energjia, Shpikjet, Qepja dhe shkrimi, Ngjyrat e pigmentet, Lufta dhe armët... janë disa nga çështjet me të cilat merret ky libër. Por ju do të takoni këtu edhe shpikësit e mëdhenj, do të mësoni se si visheshin në punë e se si funksiononin shpikjet e tyre dhe do të njiheni me zbulimet e mëdha në historinë e njerëzimit. Çdo gjë është treguar krejt shkurt e thjesht dhe është pajisur me ilustrimet përkatëse.

Certifikuar për sigurinë nga BE

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928287779

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287779
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha+8
StatusiI ri
Përmasat165 x 225 mm