101 gjera qe duhet te dini per Shkencen dhe Eksperimentet

Grup autorësh A-007583

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shkenca ka përparuar shumë prej eksperimenteve. Pa to nuk do të fluturonim dot, nuk do ta shihnim dot botën në mikroskop, nuk do të bënim dot filma e fotografi e nuk do ta zbulonim dot hapësirën. Pa to nuk do të kishim e nuk do të zhvillohej dot as mjekësia e mjekimet e as nuk do të shpikeshin vaksinat. Njihuni në këtë libër me të gjitha këto. Shpikjet më të dobishme dhe zbulimet më të mëdha në histori u arritën vetëm falë provave e eksperimenteve të shumta.

Certifikuar për sigurinë nga BE

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928287786

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287786
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha+8
StatusiI ri
Përmasat165 x 225 mm