Cmim i reduktuar! Libri im i shkences Shiko më të madhe

Libri im i shkences

Grup autorësh A-007423

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo enciklopedi e thjeshtë përmban njohuri themelore për botën e shkencës. Që informacioni të mos jetë i lodhshëm e të përvetësohet sa më mirë, ky libër ka disa karakteristika...

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349330

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo enciklopedi e thjeshtë përmban njohuri themelore për botën e shkencës.

Që informacioni të mos jetë i lodhshëm e të përvetësohet sa më mirë, ky libër ka disa karakteristika të posaçme: janë rrathët me ngjyra,: “Shfleto e mëso”, që ju tregon se ku të kërkoni informacion vetëm rreth temës që doni; “A s’ju duket e çuditshme?” dhe “A e dini se?”, që kanë fakte shtesë e të çuditshme; “Punë me duar”, brenda të cilit ka eksperimente, që t’i bëni në shtëpi. Libri përmban edhe rubrikën “Vëzhguesi i fotografive”; duke parë foton, kërkoni për të gjetur përgjigjen. Në faqet e fundit janë pyetësorët (kuicet) me ilustrime.

Libri i shkencës ju ndihmon edhe për projektet shkollore.

Certifikuar për sigurinë nga BE

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe135
ISBN9789928349330
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë