Winx- Cila je Shiko më të madhe

Winx- Cila je

Iginio Straffi BUE419

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Luaj me Uinksat dhe zbulo shumë teste për të njohur vetveten, për t'u argëtuar dhe për të Iuajtur me shoqet e tua. Bashkë me Blumin, Florën, Stelën, Teknën, Muzën dhe Lejlën përgjigju pyetjeve që ke më përzemër: Më dashuron? Çfarë do të bëj kur të rritem? Cili është sporti i përshtatshëm për mua? Do të jetë një udhëtim në zbulim të vetvetes, të të tjerëve dhe të botës fantastike, Magix.

885 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030894

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe120
ISBN9789928030894
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiKozeta Speci