I ri Pyetje & pergjigje mahnitese – roboti Shiko më të madhe

Pyetje & pergjigje mahnitese – roboti

Grup autorësh A-008660

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë mund të bëjë roboti? Si kontrollohet ai? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me robotet, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

58 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe68
ISBN9789928005007
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë