Cmim i reduktuar! 365 Fakte mbresëlënëse & rekorde mbi gjithçka Shiko më të madhe

365 Fakte mbreselenese & rekorde mbi gjithcka

Grup autorësh A-004136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim me shumë vlera, me fakte, rekorde dhe figura të mahnitshme mbi qytetërimet e lashta, fetë, hapsirën, natyrën, kafshët, teknologjinë, vendet, popujt, artin, mbi gjithçka.

Më shumë detaje

484 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789994344727

1 710 Lekë

-10%

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbuloni kur fluturoi njeriu i parë në hapsirë? Kush janë popujt më të lashtë të planetit tonë? Kur u shpik aeroplani? Pse janë të papersëritshme veprat artistike të antikitetit?.... E shumë pyetje të tjera gjejnë përgjigje të sakta në këtë enciklopedi të shoqëruar me fakte të sakta dhe të ilustruar me mjeshtri. Një enciklopedi mbresëlënëse. Mësoni me të.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe176
ISBN9789994344727
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEliona Balilaj