I ri Me meso te shkruaj numrat, format dhe ngjyrat Shiko më të madhe

Me meso te shkruaj numrat, format dhe ngjyrat

Grup autorësh A-005916

Libër i ri

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002174

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe8
ISBN9789928002174
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë