Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar Shiko më të madhe

Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar

Rachel Renée Russell BAT0148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është Ditari i një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Romani vazhdon me serinë e tretë të tij, me shumë aventura dhe skena, të cilat, teksa do ti lexoni, do të mbani barkun me dorë....

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët330

1 000 Lekë

Share

Më tepër

Rruga e Nikki-së për të kontrolluar listën e çuditshme

[Tick] Përballje divash

[Tick] Grindje

[Tick] Nxitje talentesh për të mbështetur persona të rëndësishëm (VIP-a)
Vetëm kur të filloj të mësohem me shkollën time të re, ku konkurs i talenteve mund të ndryshojë gjithçka!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët330
Titulli origjinalDork Diaries Book 3: Tales from a Not-So-Talented Pop Star
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta