I ri Aventurat e Maks Capkenit – mjeshtrit e kurtheve Shiko më të madhe

Aventurat e Maks Capkenit – mjeshtrit e kurtheve

Rachel Renée Russell A-008346

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Nga seria fantastike e Maks Capkenit vjen nje tjeter liber fantastik: mjeshtrit e kurtheve: Cfare ndodh me peshkopin tone dhe mikeshen e tij, - hajdutet dhe aventura te tjera

Më shumë detaje

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341426

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maks Capkeni eshte peshkopi. Herën e fundit që folëm për Maks Çapkënin dhe ndihmësen e tij, Erinën, ata sapo kishin kopsitur planin për tre hajdutët e paaftë. Tani, dy shokët janë fshehur në fund të koshit të plehrave, për të mos u pikasur nga hajdutët hakmarrës dhe policët! Ata po përballen me armiq të vjetër dhe të rinj, ndërsa hasen edhe me sfida të reja. 'A do të munden të shpëtojnë paq, ndërsa mbrojnë shkollën South Ridge nga dhunuesit dhe kriminelët?

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe260
ISBN9789928341426
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë