I ri Aventurat e Maks çapkënit Shiko më të madhe

Aventurat e Maks capkenit

Rachel Renée Russell BAT0128

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja e serisë “Ditaret e peshkopes” vjen me një tjetër libër të dashur për lexuesit e vegjël: Jeta e Maks Çapkënit në shkollë dhe sherret me Dagun, i cili do ta kyçë heroin tonë në një dollap. Po çfarë ndodh? Pse Maksin e quajnë çapkën?

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219701

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Maks çapkëni do të përballet me vendin më të frikshëm që ka ndonjëherë në jetën e tij: shkollën “South Ridge”. Në shkolëln e tij ka shumë gjëra që via vlejnë, por ka edhe një problem të pashmangshëm: Dagun, të forton e shkollës, hobi i të cilit është të fusë Maksin në dollap. Ah, sikur Maksi të ishte si heroi në librat e tij humoristikë!

Fatkeqësisht, aftësia e çuditshme e Maksit, pothuajse mbinjerëzore, për të nuhatur picat deri në një lagje tjetër nuk do ta ndihmote të shpëtonte njerëzit apo të pengonte të këqijtë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe254
ISBN9789928219701
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë