I ri Ditarët e Peshkopes 12 Rrefenja per nje dashuri jo dhe aq te fshehte Shiko më të madhe

Ditarët e Peshkopes 12 Rrefenja per nje dashuri jo dhe aq te fshehte

Rachel Renée Russell A-005047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Niki Maksuell, dhe shoqet e saj të ngushta, mezi po presin mbarimin e shkollës. Miq te rinj shfaqen dhe aventura te reja dalin ne skene. Po cfare ndodh ne vellimin e 12 te kesaj serie qe eshte kthyer me te shiturat per femije ne te gjithe boten?!

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286666

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Niki mendon se tashmë e ka vendosur se si do ti kalojë pushimet e verës, duke dalë në takime argëtuese me shoqet dhe fiksimin e saj Brendonin. Do të jetë perfekte! Super! Sakaq, një nxënës i ri vjen në shkollë dhe shfaq pelqimin e tij për Nikin, gjithçka bëhet shumë lëmsh.

Niki sdo të donte kurrë ta lëndonte Brendonin…

Çdo të kishit bërë ju sikur padashje të aksidentonit me makinë fiksimin tuaj!?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe266
ISBN9789928286666
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Bleta