Cmim i reduktuar! Karikatura në gazetën "Dielli" Shiko më të madhe

Karikatura në gazetën "Dielli"

Faik Konica BEM0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mmblodhi, përgatiti dhe pajisi me shënime Efthim Dodona.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët142
ISBN9789951064613

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët142
ISBN9789951064613
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri