Cmim i reduktuar! Shkrime nga "Albania" 1-3 Shiko më të madhe

Shkrime nga "Albania" 1-3

Faik Konica BEM0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shprehjet dhe mendimet Faik Konicës tashmë janë mbledhur, prandaj po permendim vetëm disa prej tyre, "Një komp që s'nderon liriën vetore e cila është e para e lirive, s'është i zoti të gëzojë lirinë kombëtare" ose " Mësoni, efendinj, se një komp nukë ka detyra për të mbushur, kur nuk ka të drejta për të gëzuar" etj.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica

4 250 Lekë

-15%

5 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLeonard Mero