Cmim i reduktuar! Dy libra per dashurine rreth librit Shiko më të madhe

Dy libra per dashurine rreth librit

Klaus Hagerup, Azuz Begag A-000511

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set fantastik ne jemi perpjekur te sjellim dy libra qe ndertojne kultin e librit, - rendesine e tij ne edukimin e femijes dhe fuqine transformuese qe mund te sjellin ne jeten e cdo individi. Padyshim, kjo eshte nje nder dhuratat me te bukura qe mund t’i beni femijes, nese doni qe t’ia beni librin pjese te pandare te jetes se tij.

Më shumë detaje

1001 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

945 Lekë

-10%

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Vajza qe donte te shpetonte librat” nga Klaus Hagerup

A e dini ju se çfarë ndodh me librat që askush nuk i merr në bibliotekë? As Ana nuk e dinte. Por, kur e zbuloi, nuk kishte kthim pas. Ajo nisi një aksion shpëtimi.

 “Hajdutet e bibliotekes dhe gjahtaret e yjeve” nga Azuz Begag

Azuz, “vocërraku” nga barakat e Chaabasë, u rrit shpejt. Për t’u treguar shokëve të tij se është burrë, i ndjek ata në një vjedhje të pabesueshme të një biblioteke. Katër “Hajdutët e bibliotekës” gjejnë një thesar të vërtetë: sa “shpella e Ali Babës ...”

Diku në pyll, dy vogëlushë zënë dy fllade ere, dhe disa yje... Dy novela të ndjera që tregojnë ëndrrat dhe shpirtin e fëmijërisë.

“Nëse ke parë flori, e ke parë patjetër nëpër libra. Ka gjithë atë pasuri nëpër libra!”

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë