Klaus Hagerup, Azuz Begag

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  945 Lekë 1 050 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set fantastik ne jemi perpjekur te sjellim dy libra qe ndertojne kultin e librit, - rendesine e tij ne edukimin e femijes dhe fuqine transformuese qe mund te sjellin ne jeten e cdo individi. Padyshim, kjo eshte nje nder dhuratat me te bukura qe mund t’i beni femijes, nese doni qe t’ia beni librin pjese te pandare te jetes se tij.

  945 Lekë
  1 050 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër