I ri Nje kohe pa kohe Shiko më të madhe

Nje kohe pa kohe

Luan Rama A-004102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Studiuesi dhe shkrimtari Luan Rama vjen me një tjetër roman para lexuesit: Kohe pa kohe eshte nje trilogji, ku personazhet piketakojne te kaluaren dhe rijetojne me te dhe dalinb nga skena me nje shpirt tjeter qe thua endet ne ajer dhe me nje deshire per te rijetuar kohen qe ka mbetur

Më shumë detaje

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët266
ISBN9789928003843

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ne nje fare menyre, koha sot eshte e percaktuar. Eshte nje kohe e botes, e levizjes se yjeve, e sistemeve qiellore, nje kohe e zhvillimit, e jetes, e riperteritjes. Levizje ne kohe, ngjarje ne kohe, e megjithate ne boten e shpirterave duket se kjo kohe, me nje drejtim te caktuar, jeton ne nje gjendje tjeter, jo fizike. Ajo here zgjatet ne kufijte e se perjetshmes, apo eshte konstate, here shkurtohet. Mdaje, dhe historia e nje dite apo e nje jave merr dimensionet e te gjithekohshmes, nje vlere te gjithekohshme apo absolute.

Luan Rama

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët266
ISBN9789928003843
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë