Album familjar Shiko më të madhe

Album familjar

Danielle Steel FNK0193

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një foto shumë vite pas kthehet jo thjeshtë në një dëshmi, por edhe në një shkas për të rikthyer jetën aty ku ishte. E tillë vjen jeta 40 vjeçare e Faye Price, një femër që kaloi shumë sfida derisa kupton thelbin e dashurisë dhe besnikërisë...

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928163510

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Përgjatë dyzet viteve, që nga ditët e arta të Hollivudit, në Luftën e Dytë Botërore, Faye Price do të krijojë fillimisht karrierë si një aktore legjendare, më pas një familjare dhe në fund ajo do të realizojë ëndërrën e saj për u bërë një prej drejtueseve kryesore të Hollivudit.

Por, asgjë nuk ishte si më parë për Faye pas pesë fëmijëve të saj. Në një botë në ndryshim ku janë të sfiduara nga brenda jashtë vlerat e familjes, Thayers përballet me sfida të mëdha dhe prova të egra për familjen që mund të durojë dhe të dalë e fortë, e lidhur gjithmonë me besnikëri dhe dashuri.

Kjo është vetëm kur Faye zhdukur që ata të mund të vlerësojnë se sa larg kanë shkuar dhe sa i rëndësishëm është albumi i familjes së tyre.

 

Të dhëna

Faqe340
ISBN9789928163510
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSonila Kapo
RomanSagë&Histori