Stine pasioni Shiko më të madhe

Stine pasioni

Danielle Steel FNK0153

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke u dashuruar me shkrimtaren e bukur e të suksesshme Kejt Harter, regjisori televiziv Nik Uoterman mendonte sinqerisht se po përpiqej të nënshtronte zemrën e një gruaje të lirë.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-99956-86-29-1

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri: Por Kejti që i ishte përgjigjur me gjithë shpirt ndjenjës së Nikut, nuk mund të bëhej gruaja e tij-për arsyen e thjeshtë se ajo ishte e martuar, dhe megjithëse martesa e saj ishte tragjike, divorci ishte i pamundur

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe419
ISBN978-99956-86-29-1
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiFatmir M. Dibra