Harta dhe territori Shiko më të madhe

Harta dhe territori

Michel Houellebecq SB0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër për rravgitjen krijuese, për dëshpërimin e njohjes së vetvetes dhe botës që të rrethon. Padyshim një nga romanet me inteligjentë të këtij të 'sëmuri nga letrat', këtij shkrimtari të pazakontë.

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
Fletët360
ISBN978-9928-4279-6-0

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Harta dhe territori është quajtur romani më francez i Houellebecq-ut për shkak të referencave të shumta që ka nga bota franceze. Se kush është Michel Houellebecq, shkrimtari mbase më debatuar sot në Evropë, mund të kuptoni nga një intervistë e zhvilluar me botuesen e tij në shqip Flutura Açka, ekskluzivisht për veprën e Michel Houellebecq-ut dhe për jetën e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët360
ISBN978-9928-4279-6-0
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSaverina Pasho