Cmim i reduktuar! Akte besimi Shiko më të madhe

Akte besimi

Erik Segal BDR096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e dy njerëzve që njihen që në fëmijë, të pafajshëm e nga dy botë të ndryshme . Nga ai moment jetët e tyre janë të destinuara të jenë përgjithmonë të lidhura.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789994366804

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Erich Segal lindi më 16.06. 1937 në Nju Jork. Shkroi shumë drama e skenare filmash, nga këta të fundit është I njohur Yellow Submarine (Nëndetësja e verdhë). Nga romanet e tij më të famshmit janë Love Story (1969), Olivers Story (Historia e Oliverit) (1977), Man, Woman and Child (Burri, gruaja dhe fëmija) (1982).

Të dhëna

Faqe780
ISBN9789994366804
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë