I ri Fjalori anglisht-shqip i informatikes dhe elektronikes Shiko më të madhe

Fjalori anglisht-shqip i informatikes dhe elektronikes

Arif B. Tomçini A-002705

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fjalori Anglisht-Shqip i Informatikës dhe Elektronikës, i cili përmban rreth 25000 terma të ndryshme, do t’ju vijë në ndihmë sa herë që do t’ju duhet të përktheni materiale nga Informatika, kësaj shkence që merret me ruajtjen, përpunimin dhe shfrytëzimin e informacioneve duke përdorur kompjuterin.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928256706

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Elektronika si shkencë dhe teknologji e studimit të elektroneve (ose bartës ngarkese) dhe zbatimet e saj (Elektronikës) që kanë të bëjnë me përçimin e informacionit apo fuqisë.

Në Fjalor do të gjeni edhe fjalë e terma nga akustika, fizika, matematika, elektronika mjekësore, termodinamika etj

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe32
ISBN9789928256706
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë