I ri Rrefenjat e gjyshit Shiko më të madhe

Rrefenjat e gjyshit

Grup autorësh A-006128

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Rrëfenjat e gjyshit" është përmbledhja me përralla, shkruar nga autorja Voula Stampelou. Personazhe zbavitëse, skica për të ngjyrosur sipas imagjinatës, pyetje dhe përgjigje që ndihmojnë fëmijët të shprehin emocionet e tyre, të bëhen sa më krijues, të njohin natyrën dhe botën përreth.

505 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928464217

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe32
ISBN9789928464217
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMihaela Çapi