I ri Masha dhe Ariu Shiko më të madhe

Masha dhe Ariu

Grup autorësh A-003317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tek libri më i fundit për fëmijë “Masha dhe Ariu” sjellim dy tregimet e mrekullueshme “Heronjtë janë mes nesh” dhe “Të gjithë në shtëpi”.

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Fletët64
ISBN9789928216656

700 Lekë

Share

Më tepër

Heronjtë janë mes nesh

Masha ka ëndërruar gjithmonë të bëhej superheroinë. Nuk do të ishte e vështirë, nëse dikush do të kishte nevojë për ndihmë. A do të mundet superheroina Masha të hidhet në veprim kur një nga kafshët të gjendet në rrezik?

 

Të gjithë në shtëpi

Kur vjen koha e dimrit, ariun e viziton pinguini dhe të gjithë mblidhen në shtëpi! Megjithatë jo për një kohë të gjatë, sepse Mashën dhe pinguinin nuk i mban vendi një sekondë. Ata preferojnë luftën me topa bore dhe rrëshqitjet e çmendura me motor bore!

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët64
ISBN9789928216656
Titulli origjinalChapter book
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini