I ri Cmim i reduktuar! Masha dhe ariu: Dhurate nga qielli Shiko më të madhe

Masha dhe ariu: Dhurate nga qielli

Grup autorësh A-003890

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër libër me personazhet e preferuar të fëmijëve, Masha dhe ariu vjen per lexuesit e vegjel. Aventurat e çmendura të Mashës çamarroke dhe të ariut të duruar, do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216748

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një ditë prej ditësh, Masha gjen një vezë misterioze në oborrin e ariut dhe vendos të kujdeset për të. Kush do ta ngrohë vezën? Çfarë do të dalë prej saj? Mësojini këto duke lexuar këtë tregim të jashtëzakonshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe24
ISBN9789928216748
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini