I ri Masha dhe Ariu: Takimi i pare Shiko më të madhe

Masha dhe Ariu: Takimi i pare

Grup autorësh A-004485

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat e çmendura të Mashës dhe ariut të duruar do t’ju bëjnë të qeshni me lot! Edhe ky takim i parë mes dy personazheve fantastike është i tillë.

Më shumë detaje

939 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216816

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Masha është një mistrece e vërtetë! Një ditë të bukur, ajo shkon te shtëpia e këndshme e ariut dhe kthen përmbys gjithçka.

A mund të jetë ky fillimi i një miqësie të jashtëzakonshme?

Zbulojeni duke lexuar këtë tregim magjepsës.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe24
ISBN9789928216816
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini