Fletore pune Matematika 6+ Shiko më të madhe

Fletore pune Matematika 6+

Dituri Malaj, Shpresa Bici A-000486

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri përmban: ushtrime, udhëzime, zgjidhje dhe teste kontrolli.

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928082060

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928082060
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë