Fletore pune Kimia 8 + Shiko më të madhe

Fletore pune Kimia 8 +

Aishe Karaj, Irena Kotobelli A-000489

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fletorja e punës është krijuar në dhjetë kapituj që përkojnë me ndarjen e kapitujve mësimorë “Kimia 8”. Në kë fletore pune do të merrni në mënyrë të shkurtuar konceptet kryesore të trajtuara në çdo kapitull. Do të gjeni modele ushtrimesh të zgjidhura dhe ushtrime të pazgjidhura për të provuar veten dhe për të punuar në mënyrë të pavarur. Në fund të çdo kapitulli ka teste. Hartat e koncepteve janë po kështu një metodë e mirë për të përforcuar njohuritë tuaja.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928083128

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928083128
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitTekste
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë