I ri Ditar - Planifikimi ditor i mesuesit Shiko më të madhe

Ditar - Planifikimi ditor i mesuesit

Deshira Shehu A-000742

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky bllok, Ditar, është hartuar për t’u ardhur në ndihmë mësuesve në përgatitjen ditore. Struktura e planifikimit ditor është bazuar në kurrikulën e re me bazë kompetencat, sipas udhëzimeve të Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë, në Arsimin Parauniversitar të Ministrisë së Arsimit dhe Sportit.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928275745

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë material gjenden:

1. Struktura e vitit mësimor;

2. Orari mësimor;

3. Shembuj konkretë të planifikimit ditor;

4. Planifikimi ditor

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928275745
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë