Christina Lauren

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 5 nga 5 libra
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok

  Kloja mendjemprehtë dhe e vendosur, që është në prag të marrjes së diplomës të masterit, ka një problem të vetëm: shefin e saj, Benetin. Tridhjetëvjeçari joshës, arrogant dhe egocentric, është po aq i urryeshëm sa magnetik - një Bastard i bukur. Pas disa vitesh të kaluara në Francë, Beneti kthehet në Çikago për të zënë një post të rëndësishëm në gjirin e...

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Për dy armiq të betuar, gjithçka mund të ndodhë gjatë udhëtimit të tyre të ëndrrave në Havai...

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Në stok
  I ri

  “Shkëmbimi” është historia e dy grave - të dyja të vetme, të dyja të frikësuara - të cilat arrijnë t'i shndërrojnë vështirësitë e jetës në mundësi.

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 490 Lekë Nuk është në stok
  I ri

  The New York Times bestselling author of The Unhoneymooners returns with a hilariously witty and feel-good romcom about your perfect match being the last person you'd expect . . .

  1 490 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% Në stok
  I riI ri

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 5 nga 5 libra