Jean-Pierre Vernant

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  488 Lekë 650 Lekë -25% Out of stock

  Edhe sot e kësaj dite, një poemë gjallon vetëm kur thuhet me zë. Ajo duhet ditur përmendësh dhe, për ti dhënë jetë, duhet recituar me fjalët e heshtura të ligjërimit të brendshëm. Edhe miti është i gjallë vetëm nëse vazhdon të rrëfehet brez pas brezi, në jetën e përditshme.

  488 Lekë
  650 Lekë -25%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item