I ri Para nji mijë vjetve Shiko më të madhe

Para nji mije vjetve

At Zef Pllumi FRA0090

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë tri mini-drama “Para nji mijë vjetëve”, “Martesa e Sokole Halilit” dhe “Martesa e Gjeto Bashko Mujit”, të cilat kanë pseudonimin Lis Mali, pas të cilit qëndron emri i At Zef Pllumit. Këtu kemi mundësinë të shohim një tjetër profil të këtij françeskani të madh

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
Fletët192
ISBN9789995697679

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN9789995697679
RedaktoriProf. Dr. David Luka
V. Bot2017
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë