Cmim i reduktuar! Ut Heri dicebamus - siç thonim dje Shiko më të madhe

Ut Heri dicebamus - siç thonim dje

At Zef Pllumi FRA0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim do të gjeni shkrime të bëra në revista të ndryshme pas viteve '90 nga franceskani i madh shqiptar, At Zef Pllumi. Pena e tij shquhet për stil të rrallë, antikonformizëm dhe urtësi në analizimin e fenomeneve të ndryshme shoqërore në Shqipërinë e tranzicionit

111 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët172
ISBN9789985697167

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët172
ISBN9789985697167
V. Bot2002
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç