Apostuj të dashuruar Shiko më të madhe

Apostuj të dashuruar

Xhevahir Lleshi BUE466

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jo vetëm botues apo studiues i psikologjisë dhe sociologjisë: Xhevahir Lleshi është një eseist i shkëlqyer, që di të sjellë plot pasion dhe finesë personazhe dhe ngjarje. Të qëmtuara me kujdes personazhet realë të kohës tonë apo të historisë, këta apostuj na vijnë me gjithë përmasën e tyre si etalon vlerash për kohën tonë

120 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët335
ISBN9789928032188

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët335
ISBN9789928032188
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë